Připravovali jsme se na těžké utkání s méně oblíbeným soupeřem. Do utkání jsme vstoupili hodně dobře a hned v první

minutě se ujali vedení, po dobře zahraném přímém volném kopu a důrazu v pokutovém území. Další branka, kterou Novotný zcela fenomenálně trefil zařízení, byla pro nás uklidňující a mohli jsme se tak s naprostým klidem věnovat naší hře. Dokázali jsme praktikovat prvky naší hry na velmi dobré úrovni, zároveň stále více využíváme nové přechody, tak aby naše hra byla co nejvíce efektivní a přímo navazovala na starší kategorie. V prvním poločase jsme zcela ovládali střed pole. Do poločasu jsme dokázali ještě 2x rozvlnit síť, když se trefil Honza Šimek. U jednoho ze svých gólů i ukázal své umění hrát na housle. Celý první poločas jsme absolvovali ve velmi dobrém tempu, byli dobře aktivní, a přesně plnili to co máme. Druhý poločas jsme chtěli pokračovat a udělali jsme také nějaké změny. Opět jsme dokázali zcela dominovat, soupeř byl již rezignovaný a nebavilo ho to. Naše tempo postupně upadalo. Polštář, který jsme pod sebou měli, nám ale nestačil, takže jsme ještě dokázali přidat další 4 góly po velmi pěkných akcích. Opět jsme ukázali, kde jsou naše silné stránky, celkově se naše hra konstantně zvedá, dokážeme ve hře aplikovat herní principy, na které se zaměřujeme v trénincích a na poradách, za což hráčům patří velká pochvala. Zároveň jsme si také mohli ukázat, kde je potřeba přidat. Někteří

hráči pak museli nastoupit pro ně na ne zcela obvyklých postech a dokázali si s tím poradit s grácií.

Do Allstars jsme opět volili dle našich kritérií. Vybrat jednoho nebo dva hráče je velmi těžké. Opět jsme se rozhodli pro kapitána Pepu Holeku, který hýřil velkou energií a sebevědomím, k tomu všemu jako nadstavbu přidal úspěšně splněný individuální speciální úkol. Jeho výkony jdou stále nahoru a víc a víc nás přesvědčuje o své roli v týmu. Jako druhého jsme vybrali Lukáše Sedláka, který dokázal řídit hru, dobře spolupracovat ve stoperském duu a zároveň se velmi aktivně podílel na ofenzivě. Zodpovědný přístup. S dalšími hráči jsme jejich výkony probrali individuálně.
3. kolo, 26. 3. 2022 v 10:00, Chrudim
8:0
(4:0)
MFK Chrudim – FC Nový Hradec Králové

Statistiky zápasu

1' Novotný, 8' Novotný, 23' Šimek, 25' Šimek, 71' Holeka, 78' Valenta, 86' Valenta, 90' Holeka

Sestavy

MFK Chrudim
Kolbaba - Andrejs (46' Růžička), Reinberg, Sedlák L., Macháček (72' Kaiser) - Holeka (K) - Tůma (46' Valenta), Novotný, Gocman (60' Gering), Rybenský (62' Sloup) - Šimek (72' Ledvina) - Sedlák O.