Dnes jsme se chtěli prezentovat podobným způsobem, jako v předchozím utkání v Líšni. Tentokrát jsme si pohlídali úvodních 20´, které minule rozhodly, byli jsme koncentrovaní, a kromě několika centrům do pokutového území a následným závarům jsme domácím nic dalšího nedovolili. Postupem času jsme začali vystrkovat růžky a dostávat se do vyložených příležitostí. Až čtvrtá naše šance byla gólová, kdy se po centru Kozáka prosadil hlavou Straka. Ve 44´ David Látal pelášil sám na brankáře a poslal nás do dvoubrankového vedení.

Po změně stran byla hra již více rozháraná, ale pořád jsme byli nebezpečnější

a v 63´ se po pěkné průnikové přihrávce Patrika Skohoutila prosadil Roman Musílek. V 70´ sice domácí korigovali, kdy jsme trošku podcenili „padající list“ od soupeřova záložníka. Definitivní tečku za utkáním dal velmi dobře hrající David Bauer, který se opět po vysunutí Skohoutilem ocitl sám před brankářem a střelou na přední tyč jsme vstřelili poslední branku utkání.

Utkání můžeme hodnotit opět kladně, tentokrát jsme slušný výkon podpořili i výsledkem, což nám pomůže do další těžké práce.

, 23. 1. 2022 v 00:00
1:4
(0:2)
1. SK Prostějov – MFK Chrudim

Sestavy

MFK Chrudim
Špánik, Pešek, Krška, Černý, Nykodým, Češka, Látal, Bauer, Kozák, Musílek, Straka, Holub, Skohoutil, Vaško, Holubec