FC Hlinsko U15 – MFK Chrudim U14 0:2 (0 : 2)

V sobotu jsme odehráli přátelské utkání se staršími žáky z Hlinska, kteří vedou svoji tabulku pardubického krajského přeboru. Nám se po zranění po několika týdnech do sestavy vrátili Dan, Jindra a Maty, příležitost budou dostávat kluci z 2009 – Patrik, Lukyn a David.

Utkání moc příležitostí z obou stran nepřineslo, utkání se víceméně odehrávalo mezi vápny. Naši první branku vsítil David střelou zpoza vápna pod břevno, druhou přidal Tesik po krásné kombinaci středem hřiště a přesnou střelou k levé tyči. Škoda, že jsme takových okamžiků neměli více… Domácí měli jednu střelu to břevna, to my ve druhém poločase také, ale jinak spíš vyhrávali obrany nad útokem. Po celý zápas jsme se prali s nepřesnou kombinací a pomalým náběhem do volných prostorů. Budeme dál pracovat na součinnosti jednotlivých řad a také na fyzické kondici. Přesto, že jsme vyhráli, tak se nám utkání moc nepovedlo, ale odnášíme si opět nějaké poznatky do další práce a příštích zápasů.

, 30. 10. 2021 v 00:00
0:2
(0:2)
FC Hlinsko – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

1x David Rychtařík a Jakub Tesař

Sestavy

MFK Chrudim
Fogl T., Branda D., Kusý M., Sadílek D., Tesař J., Daniel A., Nejedlý L., Krbálek O., Zvěřina M., Juriček D., Růžička A., Růžička J., Čapka P., Dvořák L., Rychtařík D., Moravec M.