K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na hřiště Slavie Hradec Králové. Kluky jsme již v kabině nabádali k tomu, aby soupeře nepodcenili, i když postavení v tabulce klukům napovídalo, že by měli zápas zvládnout. Ale my moc dobře víme, jak to může být zavádějící.

V každé třetině od nás kluci obdrželi dílčí úkoly, které měli během jednotlivých třetin plnit. Některé z těchto úkolů se klukům dařilo plnit lépe jiné o něco hůře. Zápas se odehrával tak trochu jako na „horské dráze“ a to hlavně herně. Byly úseky hry, kdy se kluci snažili hrát tak, jako to předvádí na trénincích. Tyto úseky se bohužel střídali dost pravidelně s herním projevem kluků, kdy šla kvalita zápasu rapidně dolů a spíše jsme se přizpůsobili hře soupeře. Výsledkově kluci utkání zvládli, jen je škoda, že jsme v koncovce nezachovali větší klid a neukázali větší hladovost po gólech. Příležitosti jsme na to měli, ale v některých chvílích byla až „trestuhodné“ jak jsme s vytvořenými šancemi naložili. Z našeho pohledu měl zápas skončit daleko větším gólovým rozdílem. Hráčem utkání byl trenéry zvolen David Letocha.

I přesto klukům gratulujeme k výsledkově zvládnutému utkání. A pokusíme se společně dále pracovat a zkvalitňovat náš herní projev. Jestli se nám to podařilo prověří v sobotu 16.10.2021 kluci z FC Hradec Králové, které přivítáme od 14:30 na domácím „pažitu“.

9. kolo, 10. 10. 2021 v 12:30
2:12
(1:5)
FC Slavia Hradec Králové – MFK Chrudim

4x Marek Uhlíř, 2x Radim Čapka, 2x Tadeáš Barvík; po gólu přidali Šimon Ficek, Filip Svoboda, Matouš Wenzl a Filip Drbal

Šimon F. – Vít Z., Radim Č., Lukáš K., Patrik Z, David L., Filip Sv., Pedro Lucas D. A. R., Matouš W., Marek U., Pavel S., Tadeáš V., Tadeáš B., Filip Dr.