V neděli 26.9.2021 jsme se dopoledne sešli v Čáslavi, kde jsme odehráli další mistrovský zápas.

První minuty zápasu nasvědčovali tomu, že nás čeká vyrovnané utkání, které můžou rozhodnout detaily. My jsme se po dobrém důrazu a dohrání situace Márou U. dostali do vedení. Domácí do konce třetiny dokázali srovnat. V druhé třetině bylo k vidění několik šancí na obou stranách, ale gólově se dokázali prosadit pouze domácí a ujali se vedení 2:1. Nutno podotknout, že náš herní projev v první a druhé třetině nebyl zcela ideální. Ve třetí třetině se výkon kluků výrazně zlepšil. A kdyby konečné zápasu bylo 6:8 z pohledu domácích, tak se nikdo nemůže divit. My jsme se dostali minimálně do pěti 100% šancí, které se nám bohužel nepodařilo proměnit. A bohužel na tuto „nemohoucnost“ jsme nakonec doplatili a odjeli jsme z Čáslavi s těsnou prohrou 3:4. Hráčem utkání byl zvolen dvougólový střelec Marek Uhlíř.

Klukům chceme poděkovat za výkon zejména ve třetí třetině, který již snesl v jistých ohledech měřítko soutěže, kterou kluci hrají. Je ovšem důležité, abychom se aktivní hrou prezentovali celých 90 minut, nikoliv jen posledních 25-30minut. Protože, ne vždy se podaří dohnat náskok, který soupeři svou pasivní hrou nabídneme. Proto nebudeme chtít usnout na vavřínech a budeme se snažit poctivě pracovat na trénincích, tak abychom se co nejlépe připravili na další zápas, který odehrajeme v sobotu na domácím hřišti proti Spartě Kolín.

7. kolo, 26. 9. 2021 v 10:00