V neděli 12.9.2021 jsme se brzy ráno sešli před našim stadionem a společně s U13 jsme autobusem odjeli do Mladé Boleslavi. Mladá Boleslav byla vedoucím týmem naší soutěže, takže jsme věděli že nás čeká velmi těžký zápas.

Od začátku zápasu byli kluci z Mladé Boleslavi dominantnějším týmem. Měli větší individuální kvalitu. Bohužel jsme inkasovali již po několika vteřinách. A zbytečně jsme tím domácí tým dostali tzv. „na koně“. I přesto se nám dařilo držet stav 0:1 přibližně do 18.minuty. Poté jsme polevili a soupeř přidal další tři branky. Ve druhé třetině jsme udělali změnu na brankářském postu. Naší nesoustředěností a lehkovážností jsme domácím 4 góly připravili sami, a ještě více se začala projevovat převaha domácích, kteří uzavřeli účet po druhé třetině na 12:0. My jsme si několik šancí také vypracovali, ale bohužel nám chyběla větší kvalita v předfinální a finální fázi. Často jsme finální přihrávkou našli jen kopačky soupeře, dávali jsme si velmi těžké, někdy i dosti nepřesné přihrávky mezi sebou nebo nám chyběla větší odvaha jít do zakončení. Tím jsme se připravili o možnost zkorigovat průběžný stav. Ve třetí třetině jsme dali příležitost dalšímu hráči v bráně. Hrálo se už pouze na jednu bránu (tu naši), z ojedinělé šance se dokázal prosadit Jirka Pištora. I taková může být tato soutěž. Hráčem utkání se stal střelec našeho čestného zásahu Jirka Pištora.

Soupeři musíme pogratulovat k zaslouženému vítězství, které bylo podpořeno velmi kvalitním fotbalovým výkonem. My se již soustředíme na další práci v trénincích a budeme se těšit na sobotu 18.9.2021, kdy na domácím hřišti přivítáme tým Svitav. A budeme se chtít vrátit na vítěznou vlnu!
5. kolo, 12. 9. 2021 v 11:00