V neděli jsme sehráli utkání ve Vysokém Mýtě. Celý týden jsme počítali jen ztráty z řad hráčů, proto jsme rádi za výpomoc Filipa a Matyho z 2007 a Lukyna z 2009.

Začátek jsme měli výborný a aktivní hrou jsme se dostávali do zakončení, první branku vstřelil Martin, druhou z penalty Matěj, třetí přidal Maty po pěkné kombinační akci na pravé straně. Bohužel jsme pak trochu usnuli na vavřínech a domácí snížili. Naše šance jsme již nevyužili, domácí se snažili vrátit do hry, tak to byl spíše boj o střed hřiště.

Do druhého poločasu jsme vstoupili trochu ospale, proto jsme byli rádi za krásnou brankovou střelu Matyho. Poté jsme měli ještě několik příležitostí, ale nic se neurodilo, a tak přišel trest v podobě snížení. Posledních 15 minut už byla spíše taková bramboračka. Někteří kluci se opět vydali ze svých sil, vesměs všichni odehráli dobře a to co jsme od nich chtěli a očekávali. Za týden doma přivítáme soupeře z Třebše, určitě se na něj dobře připravíme.

7. kolo, 26. 9. 2021 v 12:00
2:4
(1:3)
SK Vysoké Mýto – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

22. Grůz Tomáš, 57. Horáček Jan - 7. Beránek Martin, 9. Kusý Matěj (pen.), 16. Novák Matyáš, 52. Novák Matyáš

Sestavy

MFK Chrudim
Fogl – Holčapek, Hilbert, Daniel, Vaško – Dvořák (61´ Sadílek), Novák, Kusý, Beránek (42´ Krbálek) - Průša (49´ Nejedlý), Tesař