V neděli jsme odehráli další venkovní utkání, tentokrát ve Svitavách. Hned od začátku jsme hráli více na domácí půlce a snažili se dobře kombinovat a otáčet hru a prosazovat se přes domácí obranu. Na první branku jsme dlouho čekat nemuseli, povedenou střelou se ve 4´ prosadil Matěj, v 16´Kryštof a 29´Matyáš. Po třetí brance jsme trochu vypadli z rytmu, domácí sice více útočili, ale do žádné velké šance jsme je nepustili.

V druhém poločase jsme pokračovali v dobré aktivitě jako na začátku a přidali další pěkné branky, nejdříve si na roh naskočil Honza, pak Kryštof výborně našel Ondru. V 54´ po pouze žlutém faulu na sebe potrestal Martin chytře rozehraný přímý kop a účet uzavřel výborně hrající Kryštof. Mezitím domácí snížili také po rohu, ale víc jsme jim nedovolili.

Naše hra se mi až na konec prvního poločasu líbila, kluci to odmakali, dobře kombinovali a mohli přidat i daleko více branek. To je určitě škoda a budeme na tom stále pracovat. Takže jedinou kaňkou zápasu je, že jsme ho museli odehrát na "pidi" tréninkovém hřišti…

4. kolo, 4. 9. 2021 v 12:00
1:7
(0:3)
TJ Svitavy – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

50. Knudsen Jindřich - 4. Kusý Matěj, 16. Vrančík Kryštof, 29. Zvěřina Matyáš, 44. Hilbert Jan, 48. Krbálek Ondřej, 54. Beránek Martin, 68. Vrančík Kryštof

Sestavy

TJ Svitavy
Fogl - Hilbert, Juriček, Daniel, Nejedlý (56´ Sadílek) - Vrančík, Vaško, Kusý, Beránek (54´ Tesař) - Průša (41´ Krbálek), Zvěřina (56´ Moravec)