Další utkání jsme odehráli na těžkém, tvrdém domácím povrchu, kdy místy to bylo na sálovky proti mladému aktivnímu týmu z Rychnova nad Kněžnou.

Výsledek sice může naznačovat, že se jednalo o jednoduchou záležitost, opak je však pravdou. Vlastní laxností a profesorským přístupem jsme soupeři dovolili hrát aktivně. Dostali jsme se sice do vedení, ale nebyli jsme schopni na to navázat a soupeř nás po naší chybě potrestal. Do 35' byl stav 1:1, byli jsme sice více na míči, ale bez efektu. Nedokázali jsme na sebe mluvit a využívali jsme primárně dlouhé míče, ikdyž povětrnostní podmínky k tomu nebyly vhodné. Poté jsme dokázali roztrhnout pytel s góly a do šatny jsme šli s pohodlným polštářem.

Druhý poločas byl z naší strany aktivní, ale po delší době nemůžeme být spokojeni s předvedeným týmovým výkonem ani individuálními výkony některých hráčů. Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale herní projev nebyl takový, jaký bychom všichni chtěli. Každopádně hráče je nutné pochválit za určité pasáže v utkání, ale bohužel jich nebylo moc.

Sestavu jsme také uzpůsobili v návaznosti na utkání dalších kategorií a jsme rádi, že naši hráči byli užiteční i v jiných zápasech starších kategorií.

14. kolo, 30. 10. 2021 v 12:30
6:2
(5:1)
MFK Chrudim – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou

Statistiky zápasu

16. Valenta Adam, 35. Šebek Miroslav, 40. Gering Adam, 43. Gering Adam, 45. Gering Adam, 87. Valenta Adam - 18. Brož Samuel, 52. Červinka Tadeáš

Sestavy

MFK Chrudim
Sedlák O. - Holeka (K), Reinberg, Andrejs - Bíško, Rešetár - Gocman, Valenta, Sloup - Gering, Šebek