Další týden a další zápas tentokrát se souklubím Dobrušky a Opočna. Do utkání jsme chtěli vstoupit jako vždy aktivně a ukázat že i na krásném areálu v Dobrušce jsme doma. To se nám ale první poločas vůbec nevedlo. Hráli jsme pomalý fotbal bez přesnosti a především bez nějakého lepšího nápadu. A tak jsme o poločase vedli jen 4:0 po hattricku Valenty a jedné přesné trefě Zahradníka.
Do druhého poločasu jsme po menší "bouři" v kabině a dvou změnách nastoupili jako úplně jiný tým. Hráči najednou předváděli pohledný kombinační fotbal plný nápadů, který znamenal, že soupeř do konce utkání kapituloval ještě 10x. Kromě Zahradníka a Valenty jehož gólový účet se zastavil na čísle 8 se trefil ještě Rešetár, Ružička, Reinberg a 2x Spálenský, hráč U15 pro kterého to byli premiérové branky v dorostenecké soutěži. Z U15 nás ještě doplnil, a svůj premiérový start v mladším dorostu si odbyl, Tomáš Poborský.
Na závěr chceme poděkovat našim hráčům za výkon především v druhém poločase a zmínit i snahu domácích o inkasování menšího počtu branek tím, že postupně za druhý poločas přidávali minuty na časomíře, že jsme dospěli k situaci že v 77. minutě svítilo na tabuli minuta 90. . Nicméně rozhodčí si byl vědom toho, že si čas hlídáme.

9. kolo, 25. 9. 2021 v 15:00