Utkání dvou týmů, které dosud neztratily ani bod sliboval atraktivní utkání. Již ve druhé minutě jsme dokázali využít rohový kop, kde si míč našel Reinberg a poslal nás tak do vedení. Celý první poločas tak byl v naší režii, soupeře se dostal na naši polovinu jen sporadicky. Do poločasu jsme dokázali ještě 4x skórovat a tak byl poločas 5:0. Přesně jsme plnili, to co jsme chtěli, byli jsme aktivní, důrazní a snažili se býti patřičně kreativní a efektivní v zakončení.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem přidat na kreativitě a důrazu, což se nám zcela nepodařilo, byli jsme spokojeni s gólovým polštářem a další góly se nám nedařilo vstřelit, až v 88' prolomil prokletí druhého poločasu.

Celý zápas jsme těžili z důležité práce útočníka Valenty, který sice branku nedal, ale připravil pro své spoluhráče svojí prací mnoho šancí.

7. kolo, 11. 9. 2021 v 09:30