I v tomto období lze hrát na UMT, takže v rámci „zvykání si“ byl první poločas plný nepřesností, nějaké náznaky možností jsme měli, ale pouze Čada z otočky nastřelil břevno. Po přestávce se naše hra zvedla, byli jsme dominantní i nebezpeční pro branku domácích, ale nedokázali jsme možnosti zužitkovat a vstřelit úvodní branku ( Moc, Pilař, Čada ).A tak po lehkovážnosti uprostřed hřiště přišel trest. Hned z rozjezdu jsme ale dokázali srovnat krok a opět jsme měli možnosti, ale dvě hrubky během minuty nás celkem uzemnily. Dokázali jsme zvednout hlavu, Vavřínem opět snížit, ale vyrovnat se nám už nepodařilo, i když jsme nastřeli tyč ( Vondrouš ), měli velké šance ( Pilař a Novotný V. ) i několik závarů po standardních situacích, kde jsme byli málo pohotoví.

Dostali jsme do hry dva rekonvalescenty ( Lang, Smutný ), ale zase máme bohužel zlomeninu ruky ( Čada ), přejeme všichni brzké uzdravení.

FOTOGALERIE: https://bit.ly/2ZksDAq

6. kolo, 19. 9. 2021 v 17:00
3:2
(0:0)
FK Meteor Praha – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

67. Sýkora Šimon, 73. Kolesničenko Viktor, 78. Autrata Jan - 69. Vavřín Marek, 84. Vavřín Marek

Sestavy

MFK Chrudim
Špánik – Bleha, Vondrouš, Lang , Macháček (46.Hromek) – Moc (70. Smutný), Nepovím (80. Holeka) , Tichý, Novotný L., (60. Vavřín) – Pilař, Čada (70. Novotný V.)