Úvod utkání nám vyšel, kdy se nejlépe v pokutovém území zorientoval Látal a pohotovou střelou k tyči nás poslal do vedení. Bohužel o 5´ později došlo ke ztrátě na útočné polovině, domácí šli do rychlého protiútoku, který jsme bohužel nezachytili a domácí vyrovnali. Po zajímavém úvodu se hra trochu uklidnila, domácí měli míč častěji na svých kopačkách a my jsme trpělivě bránili a snažili se kontrovat rychlými protiútoky. Po jednom z nich šel sám na branku Leníček, ale domácího brankáře nepřekonal. Liberec neměl do konce poločasu vůbec nic, jen územní převahu.

Začátek druhé „pětačtyřicetiminutovky“ nám nevyšel, Liberec na nás vlétl a šťastnou a pro nás bohužel velmi smolnou a lacinou brankou šel do vedení. Po přeskupení řad jsme se celkem rychle vzpamatovali a začali jsme být více odvážnější. Nejvíce nás však srážela přesnost a zbrklost v provedení v předfinální a finální přihrávky.Když jsme přeci jen chvíli zakombinovali a dostávali se za obranu domácích, zastavil nás praporek asistenta rozhodčího. Při dalších dvou průnicích do pokutového území a následném souboji zůstala píšťalka hlavního sudího němá. V poslední minutě jsme ještě inkasovali z rohového kopu a bylo hotovo

12. kolo, 31. 10. 2021 v 12:15
3:1
(1:1)
FC Slovan Liberec – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

11. Vyčítal David, 55. Lupoměský Petr. 90. Netušil Filip - 6. Látal David

Sestavy

MFK Chrudim
Janůj, Nykodým, Češka, Vondrouš, Gregovský, Novák, Sedlák, Gerhart (72´ Holub), Látal, Straka (66´ Skohoutil), Leníček (61´ Musílek)