Dnes jsme nechtěli hlavně první inkasovat, a naopak začít tlakem, což se nám v prvních 20´ dařilo skvěle a výsledkem našeho náporu byla úvodní trefa Romana Musílka. V 25´ jsme si bohužel nechali vstřelit velmi lacinou vyrovnávací branku. Od této chvíle bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a my jsme to nebyli. Domácím narostla křídla a bylo jich plné hřiště, my jsme byli všude druzí, prohrávali jsme osobní souboje a jen jsme odolávali tlaku domácích.

Po změně stran se na naší hře nic nezměnilo a druhý poločas pokračoval tak jak probíhal první.

Zlom našeho trapného výkonu přišel v 65´, kdy jsme provedli určité změny, hru jsme postupně vyrovnali a hned z první pěkné akce jsme se dostali do vedení Šimonem Sedlákem, který nám

po přiťuknutí našeho žolíka Patrika Skohoutila vystřelil vítězství. Posledních 20´ jsme si již pohlídali, domácí kromě střel nic vážného neměli a my jsme dali zapomenout na bodovou ztrátu z minulého utkání. Dnes nevyhrál lepší, ale šťastnější tým.

8. kolo, 3. 10. 2021 v 10:00
1:2
(1:1)
FC Hradec Králové – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

20´ - 0:1 Musílek (Látal),25´ - 1:1 Včelák, 69´ - 1:2 Sedlák (Skohoutil)

Sestavy

MFK Chrudim
Tlustý J., Vondrouš, Gregovský, Vaško, Novák, Sedlák, Gerhart (64´ Holub), Bauer, Musílek (74´ Leníček), Látal, Straka (65´ Skohoutil)