Úvod utkání se nám opět nevydařil, kdy jsme inkasovali hned ve 40 vteřině. V 6´ jsme skóre vyrovnali po střele Adama Leníčka. V 15´ se po dobrém napadání Davida Látala ocitl sám před brankářem Jarda Straka, ale bohužel kýženou branku nevstřelil. Ve 25´ šlo Tempo opět do vedení po pěkné střele k tyči hostujícího Matyáše Havlíčka. Vyrovnáno mohlo být hned o 2´ později, ale opět jsme ztroskotali na hostujícím brankáři. Ve 34´ jsme šli potřetí sami na branku, ale David Látal nezamířil přesně. Těsně před poločasem byl sražen v pokutovém území Šimon Sedlák, ale pokutový kop Adam Leníček trestuhodně neproměnil. V 57´ jsme dostali možnost zahrávat druhý pokutový kop, kdy se po nepochopitelném zkratu hostujícího obránce tentokrát prosadil Jakub Vaško.

V 65´ se dostali hosté do ojedinělého protiútoku, ale svou příležitost naštěstí nevyužili.

Ve zbývajících minutách jsme se dostali do dalších třech stoprocentních šancí, ale skóre se již nezměnilo.

Dnes jsme měli vyhrát, ale zradila nás produktivita. Jedeme dál, v neděli budeme chtít bodovou ztrátu napravit v utkání v Hradci Králové.

13. kolo, 29. 9. 2021 v 13:15
2:2
(1:2)
MFK Chrudim – FC Tempo Praha

Statistiky zápasu

6. Leníček Adam St., 63. Vaško Jakub (pen.) - 2. Mikeš Filip, 26. Havlíček Matyáš

Sestavy

MFK Chrudim
Janůj, Novák (63´ Musílek), Gregovský, Vaško, Gerhart, Sedlák, Bauer, Mec (63´ Kozák), Leníček (63´ Skohoutil), Straka (46´ Vondrouš), Látal