Ve třetím mistrovské utkání jsme na domácím stadionu přivítali kluky z Vysokého Mýta.

Z předchozích výsledků se mělo jednat o vyrovnané utkání. Oproti předchozím zápasům se klukům podařilo do zápasu vstoupit aktivně. Bohužel nám naši snahu o to hrát pohledný fotbal ztěžoval po dešti těžší terén. Téměř celý zápas jsme se jako tým na hřišti spíše hledali a na pohled to nebylo příliš pohledné utkání. I přesto se našlo několik individuálních výkonů, které vyčnívali nad ostatními. Ve třetí třetině jsme nechali soupeře dotáhnout se na rozdíl jediného gólu. Možná „ztráta“ utkání kluky pravděpodobně vylekala, zdravě motivovala a následovala gólově úrodná desetiminutovka, ve které kluci zápas rozhodli, získali své první tři body a mohli si zakřičet vítězný pokřik. Hráčem utkání byl zvolen Patrik Zlesák.

Klukům gratulujeme k vítěznému utkání a zisku prvních bodů v České lize žáků. Na herním projevu musíme ještě nadále pracovat, jelikož je stále co zlepšovat. My ovšem věříme, že na sobě kluci budou chtít i nadále pracovat a budou se zlepšovat.

3. kolo, 28. 8. 2021 v 15:00
11:5
(5:2)
MFK Chrudim – SK Vysoké Mýto

Statistiky zápasu

5. Král Lukáš, 7. De Aguiar Ribeiro Pedro Lucas, 82. De Aguiar Ribeiro Pedro Lucas, 21. Wenzl Matouš, 65. Wenzl Matouš, 89. Wenzl Matouš, 28. Zlesák Patrik, 60. Martinec Dominik, 84. Koblížek Adam, 86. Chaloupka Marek, 90. Barvík Tadeáš - 15. Šilar Tomáš, 75. Šilar Tomáš, 22. Válek Daniel, 64. Válek Daniel, 80. Hoang Trung Hai

Sestavy

MFK Chrudim
Šimon F.– Filip Sok., Marek Ch., Vít Z., Dominik M., Adam K. ©, Lukáš K., Patrik Z., David L., Matouš W., Pedro, Marek U., Pavel S., Tadeáš B., Jakub M.