Od prvních minut se hrálo nadprůměrné ligové utkání. Na těžkém, podmáčeném hřišti se hrál urputný zápas plný osobních soubojů, kdy si ani jeden ze soupeřů nic nedaroval.

K vidění bylo mnoho standardních situacích, ze kterých také v prvním poločase padly obě branky Po změně stran se ještě více přitvrdilo a bohužel více standardních situací se kopalo na naší branku, čímž jsme se dostávali pod tlak. Směrem dopředu jsme ale byli také nebezpeční, ale většinu nadějných příležitosti jsme nedokázali dotáhnout do kýženého konce.

V 83´ jsme šli přesto do vedení, kdy se po akci Daniela Nováka prosadil střídající Jarda Straka. Zbylé minuty jsme bránili výsledek. Minutu před koncem jsme udělali absolutně nesmyslný faul uvnitř pokutového území a nebylo co řešit. Teplice nabídnutý pokutový kop využili a utkání srovnali. Ze hřiště favorita vezeme bod, který si myslím, že je naprosto zasloužený.

3. kolo, 29. 8. 2021 v 10:30
2:2
(1:1)
FK Teplice – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

22. Cohla Tobiáš, 90. Trnovec Michal (pen.) - 38. Gregovský Vojtěch, 80. Straka Jaroslav

Sestavy

MFK Chrudim
Janůj, Nykodým, Vondrouš, Vaško, Novák, Sedlák (C), Gerhart (77´ Leníček), Bauer, (73´ Češka), Kozák (64´ Musílek), Látal (Straka 77´)