K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do sousedních Pardubic. Věděli jsme, že to nebude jednoduché utkání, což se velmi záhy potvrdilo.

Opět se nám nepovedl vstup do utkání, který jsme opět prospali. Bohužel jsme za to byli velmi rychle několikrát potrestáni. I přes to, že naši brankáři předvedli několik výborných zákroků, kterými uchránili náš tým od většího přídělu branek dominoval na hřišti pouze jeden tým, a to domácích Pardubic. Úplně nejméně jsme zvládli koncovky jednotlivých třetin, jelikož jsme si nechali velmi lacino dát v posledních minutách téměř třetinu všech branek. Velký rozdíl byl také ve smýšlení našich kluků. Pardubice i za stavu 10:0, poté 15:0 chtěli stále hrát a přidávat další góly. My jsme jim to bohužel našim přístupem a herním projevem moc neztížili, až na světlé výjimky. Hráčem utkání byl trenéry zvolen Šimon Ficek. Nezbývá nám nic jiného, než tento nepovedený zápas hodit za hlavu a soustředit se na další mistrovská utkání. Také se z tohoto zápasu musíme ponaučit a změnit přístup a náhled na vnímání fotbalu. O tom si ještě s hráči pohovoříme na některém z tréninků.

2. kolo, 21. 8. 2021 v 10:00
23:0
(10:0; 5:0; 8:0)
FK Pardubice – MFK Chrudim

Šimon F. (pouze první třetina) Jirka P. – Filip Sok., Marek Ch., Vít Z., Lukáš K., Radim Č. ©, Patrik Z., David L., Matouš W., Filip Sv., Pedro, Marek U., Jakub M., Pavel S., Tadeáš B.