Ve druhém kole jsme opět na domácí půdě přivítali tým RMSK Cidlina Nový Bydžov. Jak jsme si mysleli před utkání, byl to velmi těžký zápas. Soupeř hrál po celé utkání velmi aktivně, držel výborně postavení s výbornými fotbalovými individuálními přednostmi svých hráčů. Prakticky jsme po celé utkání tahali za kratší konec. Přesto, že jsme vedli krásnou brankou Martina a druhou brankou Kryštofa, tak jsme dnes na soupeře neměli. Bohužel, když se k tomu přidají hrůzostrašné individuální chyby v našem pokutovém území, tak to snahu snižuje ještě víc.

Ale rozhodně bychom neměli věšet hlavy, toto utkání by mělo být odrazovým můstkem do další naší společné práce. Tvrdé práce, protože bez ní to určitě nepůjde. Kluci jsou šikovní, fotbal hrát umí, to víme, ale když narazíme na těžšího soupeře, tak nám to nejde. Určitě to je také o kvalitě soupeřů, proti kterým jsme v poslední době hráli, ale Cidlina je úplně někde jinde a na hřišti nám to ukázala.

2. kolo, 21. 8. 2021 v 12:00
2:6
(2:2)
MFK Chrudim – RMSK Cidlina Nový Bydžov

Statistiky zápasu

Kryštof Vrančík a Martin Beránek

Sestavy

MFK Chrudim
Zavřel - Hilbert (55´ Daniel), Juriček (60´Nejedlý), Růžička (55´ Holeka), Vaško (60´ Sadílek) - Juris (30´ Krbálek), Beránek, Kusý, Zvěřina (55´Moravec) – Průša (55´ Tesař),Vrančík