MFK Chrudim - Kutná Hora 2:2 (0:1)

První měření se staršími protihráči skončilo nerozhodně

Utkání jsme nezačali dobře, byl na nás vidět strach ze starších a fyzicky vyspělejších hráčů soupeře. Nedařilo se nám vyhrávat souboje, naopak jsme se do nich ani nechtěli dostávat a tím dávali soupeři hodně místa. Hráči Kutné hory ve většině případů nic nevymýšleli a chodili rychle nahoru, kdy se jim několikrát podařilo nachytat naší defenzivu a dostat se za ní. Žádné velké šance z toho ale nebyly a pokud jo, poradil si s nimi náš brankář Kobera. Na jednu střelu však neměl šanci dosáhnout, a tak jsme po hezkém gólu soupeře odcházeli do kabin za nepříznivého stavu 0:1.

V přestávce jsme nechali hráčům více času, aby si první poločas rozebrali sami a poté jsme si veškeré myšlenky, za přítomnosti šéftrenéra SCM shrnuli, rozebrali si chyby i dobré věci, a přistoupili ke střídáním.
Do druhého poločasu nastoupil zcela jiný tým. Byli jsme dynamičtí, rychleji jsme pracovali s prostorem i s míčem a dokázali jsme soupeře přehrávat. Nevyhýbali jsme se soubojům a také jsme je vyhrávali. Bohužel jsme se nedokázali vyvarovat chybě, po které soupeř dokázal navýšit stav skóre na 0:2. My jsme však dokázali navázat na náš herní výkon. Po dobré práci Zahradníka přišel nedovolený zákrok a sudí Rázek neváhal nařídit pokutový kop, který Sedlák s přehledem proměnil. 1:2. Ihned poté jsme hru otevřeli, stopera Holeku vysunuli do ofenzivní fáze a poté jsme sklidili ovoce vyrovnávací brankou Ledviny. Žádnou další naší šanci jsme nedokázali proměnit, a tak první těžší měření se staršími protihráči skončilo remízou.
, 21. 7. 2021 v 13:00, Letní stadion Chrudim