Naše letní soustředění jsme zakončili nedělním zápasem. Tentokrát jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou. Náš projev oproti poslednímu zápasu byl naprosto opačný. Kluci do zápasu vstoupili velmi aktivně. Plnili všechny pokyny, které jsme si před zápasem řekli a na naší hře to bylo znát. Od začátku jsme měli herní převahu, nechyběl nám pohyb, včasné obsazování hráčů, důraz v soubojích a také střelba. Za takto povedený herní výkon byli kluci odměněni i gólově. Během první třetiny si kluci vypracovali pohodlný náskok 6:1. Po zbytek zápasu se kluci prezentovali stejnou hrou a herní i výsledkový rozdíl pozvolna narůstal. Velmi pozitivně vnímáme, že na hřišti nebyl rozdíl mezi sedmičkou „2010“ a sedmičkou kluků z ročníku „2011“, kteří náš tým doplnili, vzhledem k velkému množství omluvenek, který se nám sešel. Opravdu se kluci z „2011“ velmi dobře začlenili. Výborně kluci využívali celé hřiště a přechodová fáze vypadala také velmi dobře. Další pozitivum je, že gólově se prosadila polovina týmu, takže „tíha“ vstřelení gólu není pouze na jednom hráči. Pokud kluci budou přistupovat k tréninkům a každému zápasu tak jako k tomu dnešnímu ve Žďáru n. S., jsou schopni sehrát zajímavé a vyrovnané utkání se všemi soupeři, kteří nás v nové sezóně čekají.

Klukům a rodičům z „2011“ patří velký DÍK za pomoc v tomto zápase. Soupeři ze Žďáru n. Sázavou chceme poděkovat za možnost odehrát další přípravné přátelské utkání a přejeme jim, ať se jim daří.

, 1. 8. 2021 v 09:00, Žďár nad Sázavou
3:13
(1:6;1:4;1:3)
FC Žďas Žďár nad Sázavou – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

Matouš W. 3, Adam K. 3, Pedro 3, Šimon F. 1, Radim Č. 1, Patrik Zl. 1, Patrik T. 1

Sestavy

MFK Chrudim
Šimon F., Lukáš N. – Radim Č., Marek U., Marek Ch., Vít Z., Matouš W., Adam K. ©, David N., Patrik T., František Ř., Radek P., Šimon R., Patrik Zl., Pedro