U19 získali skalp Slovanu Liberec !

Těžkého soupeře si do přípravy zařadili naši dorostenci z U19

Do 20´ měli navrch domácí, kdy se zejména průnikovými přihrávkami dostávali za naší obranu, ale naštěstí pro nás si Liberec vypracoval jen jednu vyloženou šanci, kterou ale domácí hráč neproměnil. Na hru domácích jsme reagovali jiným způsobem napadání, začali jsme být v soubojích včas, vyhrávat osobní souboje a hra se pomalu začala přelévat na polovinu domácích.

Střelecky jsme se prosadili po úniku Romana Musílka, který naservíroval míč před branku Tobíkovi Gerhartovi a ten se štěstím proměnil.

Po 5´ druhého poločasu bylo vyrovnáno, kdy jsme inkasovali z pokutového kopu. Obdržená branka nás nepoložila, ale naopak, vyburcovala k ještě lepšímu výkonu, který jsme dosud předváděli.

Kluci na soupeře tlačili, běhali, byli agresivní a také jsme byli celkem přesní po zisku míče.

Po jednom takovém se prosadil zajímavou střelou Jarda Straka, aby ho o chvilku napodobil Páťa Skohoutil. Na 1:4 jsme odskočili zásluhou Matouše Mece.

V dalších minutách se hra rozkouskovala střídáním a ošetřováním a utkání tak postrádalo tempo.

To nic neměnilo na tom, že jsme ještě mohli 2 x skórovat, ale naše šance jsme již nevyužili.

, 4. 8. 2021 v 11:00, Městský stadion – ul. Máchova