V rámci letního soustředění jsme odehráli přípravné utkání proti Dukle Praha v Ústí nad Orlicí. Herní čas byl standartních 3x 30 minut. Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl a soupeř nás za to nemilosrdně trestal. Chyběly nám všechny věci, které jsou pro fotbal důležité a bylo to na hřišti spíše trápení. Prohráli jsme tuto třetinu vysoko 8:0. Před druhou třetinou jsme si řekli, co je potřeba zlepšit, ať kluci první nepovedenou třetinu hodí za hlavu, a soustředí se na zbytek zápasu. Soupeř na druhou třetinu postavil jinou sedmičku hráčů. Naše hra se zlepšila a byli jsme hráčům z Dukly vyrovnanějším soupeřem, o čemž hovoří i výsledek třetiny 1:1. Do poslední třetiny jsme vstupovali s odhodláním porvat se o co nejlepší výsledek. Bohužel od přibližně 70.minuty nám docházela postupně „šťáva“ a na hřišti již dominoval náš soupeř. Nám se podařilo vstřelit ještě jeden gól a pouze kosmeticky jsme upravili konečný výsledek utkání v poměru 13:2.

Chtěli bychom poděkovat týmu Dukly Praha za možnost zpestřit si letní soustředění a odehrát velmi zajímavé utkání, které nám ukázalo, co je potřeba zlepšit, abychom v dalších zápasech mohli uspět.

, 27. 7. 2021 v 10:00, Ústí nad Orlicí