MFK Chrudim - Viktoria Žižkov 6:3 (1:1)

Další utkání přípravy jsme odehráli proti diviznímu Žižkovu. Utkání bylo velmi kvalitní z obou stran, plné zajímavých akcí soubojů. Nakonec vyhrála klidná hlava a naše aktivita.

V sestavě jsme udělali nějaké změny, které se ukázaly jako pozitivní záležitosti našeho týmu. Utkání jsme začali lépe než soupeř. Hned v 11' jsme se ujali vedení díky gólu Tomáš Horáka. Snažili jsme se hrát aktivně, rychle a měnit styl hry, což se nám docela dařilo. Oproti předchozím utkáním náš výkon měl mnohem vyšší kvalitu a hlavně systém.
Poločas skončil 1:1
Do druhé půle jsme měli připravené změny. Avšak poločas číslo 2 jsme nezačali nejlépe, soupeř se dostal do vedení a v tu chvíli bylo na nás abychom reagovali. Změnili jsme rozestavení a začali hrát více odvážně a také více napadat, s čímž si soupeř nedokázal poradit. Vývoj utkání se nám podařilo otočit. Soupeř poté ještě dokázal vyrovnat na 3:3, ale to bylo z jeho strany to poslední. Pak přišli už jen naše chvíle. Zvýšili jsme tempo, soupeř začal postupně odpadat a přestal nás napadat a my měli najednou stále více prostoru na hřišti.
Výsledkem toho je vítězství 6:3. Soupeři děkujeme za velmi kvalitní prověrku po všech stránkách, utkání bylo ve velkém tempu velmi kvalitní. S našimi hráči si utkání probereme na tréninku a ještě u videa, ale pochvala určitě míří za aktivitu a celkově zlepšený obraz hry oproti jiným utkáním.
, 31. 7. 2021 v 14:00, Letní stadion Chrudim