První poločas byl vyrovnaný, kdy jsme nechali hosty zakládat, snažili se sbírat odražené míče a být po zisku přesní a rychlí. Bohužel po jedné ztrátě na středu hřiště nám soupeř nastřelil břevno a o několik minut později se hosté dostali do samostatného úniku, ale zakončující hráč mířil mimo.

Poté jsme se dostali do dvou standardních situacích, ale nejprve Matěj Češka z dobré pozice minul, aby ho Jarda Straka o chvíli později napodobil. V závěru poločasu jsme inkasovali po chybě našeho brankáře a do kabin jsme šli s jednogólovým mankem. Po změně stran jsme začali hrát vysoko, soupeře nenechat dávat dlouhé míče za naší obranu a snažit se utkání otočit v náš prospěch.

I díky s příchodem nových hráčů z lavičky se tento náš záměr začal naplňovat hned od začátku a druhý poločas šel jednoznačně za námi. Nejprve jsme se prosadili po faulu na Matouše Mece, kdy se krásně trefil Straka a skvělý výkon našeho týmu korunoval v závěru hezkou střelou Vašek Nykodým.

Za srdnatý výkon ve druhém poločase si kluci zaslouží absolutorium.

, 28. 7. 2021 v 10:00, Letní stadion Chrudim
2:1
(0:1)
MFK Chrudim – FC MAS Táborsko

Statistiky zápasu

Straka (Bauer, Mec), Nykodým (Mec)

Sestavy

MFK Chrudim
Janůj, Novák, Černý, Gregovský, Holub, Nykodým, Češka, Gerhart, Musílek, Bauer, Straka, Tlustý J. Tlustý T., Mec, Skohoutil, Vích, Rozsypal