Po sobotním zápase na domácím stadionu jsme v neděli vyrazili na přáteláček do Čáslavi. Počasí bylo dost podobné tomu sobotnímu, ale i tak kluci zvládli odehrát plný zápas, tzn. 3*30 minut. V první třetině jsme se na hřišti trochu hledali, naše hra byla v některých momentech velmi zbrklá a neorganizovaná. Byli jsme málo důrazní v obsazování a ve hře do těla. Byli jsme všude a vlastně nikde. Před druhým poločasem jsme si řekli několik postřehů k tomu, jak zlepšit hru. Kluci se těmito radami začali řídit a hra se celkově vyrovnala. Naší „Achillovou patou“ v tomto zápase byla efektivita a proměňování vytvořených šancí. V tomto nás soupeř předčil, zejména ve třetí třetině. Díky tomu se kluci z Čáslavi dostali do rozhodujícího trháku, který si i přes naši snahu dokázali udržet. Nám se již podařilo pouze korigovat na konečných 6:10 z našeho pohledu. Pokud chceme uspět, musí být aktivní celý tým a po celou dobu zápasu. Velká pochvala a poděkování míří ke klukům z „2011“, kteří se většího hřiště ani staršího soupeře nezalekli a předvedli výborný výkon. Takto bychom měli pracovat všichni bez ohledu na to, kde momentálně hraji a kdo proti nim stojí.

, 6. 6. 2021 v 10:00, Čáslav