MFK Chrudim – FK Čáslav

V neděli jsme odehráli další přátelské utkání, tentokrát jsme doma přivítali Čáslav. Kvůli velkému horku jsme zápas rozdělili na čtyři části po 20 minutách.

Vstup do utkání jsme měli dobrý, hned v 6´jsme vedli brankou Martina. Ve 13´bylo vyrovnáno a hosté od té doby byli aktivnějším a lepším týmem, a to i ve druhé čtvrtině, ve které přidali svou druhou branku po našem nedůrazu ve vápně. Do třetí části jsme vstoupili mnohem aktivněji a začali si vytvářet zajímavé příležitosti. Šance do tyčky od Jindry ještě gólem neskončila, ale parádní střela od Dana v 46´ už ano. Hned za dvě minuty jsme překlopili vedení na svou stranu, kdy Jakub výborně našel před prázdnou bránu Matyáše. Hosté ale hned vzápětí odpověděli také krásnou střelou a bylo zase vyrovnáno. Hra se přelévala ze strany na stranu a po jednom úniku vstřelil druhou branku Martin. Hosté v poslední čtvrtině odpověděli úplně stejnou měrou. Poslední šanci jsme měli my, Martin sprinterský závod se stoperem vyhrál, gólmanovi kličku udělal, ale už byl v nevýhodné pozici, a tak se mu balón do sítě usměrnit nepodařilo.

Sice to byla škoda, ale dnes jsme si za svůj výkon nezasloužili vyhrát. Chyběla nám větší efektivita, lepší pohyb bez míče, uskakovali nám první míče a asi osmnáctkrát jsme se ocitli v postavení mimo hru. Do dalších zápasů je potřeba přidat na pohybu a důrazu a rychlost provedení hlavně věci s míčem. Máme stále na čem pracovat.

, 6. 6. 2021 v 10:00, Letní stadion Chrudim
4:4
(1:2) 10+1 celé hřiště 2*40 m
MFK Chrudim – FK Čáslav

Statistiky zápasu

Martin Beránek, 1x Matyáš Juris a Daniel Skala

Sestavy

MFK Chrudim
Fogl T., - Holeka V., Branda D., Juriček D., Beránek M., Vrančík K., Juris M., Průša M., Kusý M., Sadílek D., Tesař J., Skala D., Daniel A., Růžička J., Nejedlý L., Velebný R.