V sobotu jsme odehráli třetí přátelské utkání po vynucené pauze. Po zápasech s Pardubicemi a Hlinskem jsme tentokrát zajížděli do Náchodu.

Sehráli jsme velmi vyrovnané utkání s kvalitním soupeřem a přesto, že jsme v průběhu utkání vedli 2:0, 5:2, 7:6, tak jsme ho do vítězného konce nedovedli. Pod každou brankou domácích je podepsaná naše velká individuální chyba. Některé věci se nám nepovedly, ale některé ano a od nich se budeme odpichovat do další práce. Kluci to sami vidí a cítí, že je v některých situacích potřeba daleko více přidat, někdy spíše zklidnit hru. Nejvíce nám dělá problém pohyb bez míče a využívat volný prostor. Na všem budeme pracovat a věřím, že se budeme dále zlepšovat.

V dalších zápasech budeme přidávat minutovou zátěž, tak aby si borci postupem času zvykali na větší zátěž. Nyní střídáme hokejově, někteří po pár minutách chtějí střídat, což je špatně, takže musíme zapracovat i na fyzické kondici. Stále ještě některé borce točíme na více postech, ale to do budoucna více ustálíme. Komplexně toto utkání hodnotím jako výborná příprava, která nám ukázala na čem více pracovat. Děkuji rodičům za pomoc s dopravou.

, 22. 5. 2021 v 12:00, Náchod