Prvních 15´ z naší strany velmi slušných, kdy jsme náš tlak vyjádřili i v podobě vstřelené branky, kdy Holubův centr vypadl hostujícímu brankáři a pohotový Kozák nás poslal do vedení. Po brance jsme nadále hosty tlačili a přišla další šance, kdy Kabrhel vybídl ke skórování Holuba, ale jeho střela byla příliš slabá. Postupem času jsme přestávali běhat, začali jsme prohrávat osobní souboje, neměli jsme druhé míče, měli jsme technické problémy, kdy jsme kazili úplně základní věci a byla to právě Cidlina, která začala mít více ze hry. Naštěstí nás soupeř za naší pasivní hru nepotrestal.

V druhém poločase jsme se opět rozběhali, přidali jsme na přesnosti a začali jsme to být zase my, kdo měl herně navrch. Hosté se spoléhali více na rychlé protiútoky.

V 60´ jsme šli do dvoubrankového vedení, kdy byl faulován Losenický a sudí Vojta neváhal. Bauer pokutový kop s přehledem proměnil. V 79´ jsme předvedli nejkrásnější akci zápasu, kdy jsme se postupným útokem na 3 přihrávky dostali až do zakončení a krásnou akci zakončil Kryštof Kabrhel třetí brankou. Další šance jsme již nevyužili. Soupeř si vypracoval 2 vyložené příležitosti, ale ani jednou neskóroval.


, 29. 5. 2021 v 10:00, Letní stadion Chrudim
3:0
1:0
MFK Chrudim – RMSK Cidlina Nový Bydžov

Statistiky zápasu

Kozák (Holub), Bauer z p.k., Kabrhel (Leníček)