Hodnocení trenéra Petra Myšky:

"Na začátku zápasu nám chyběl pohyb a vázla kombinace, hosty jsme pustili do dvou šancí a hlavně v té první nás podržel Ondra Obereitter. Poté jsme vše zlepšili a začali si vypracovávat šance, ale buď jsme pokazili finální přihrávku nebo jsme šanci prostě neproměnili. Pomohla nám penalta, kterou proměnil Nazar Chichak, a když po chybě obránce hostů přidal druhý gól Lukáš Kohout, skončil první poločas 2:0. Druhý poločas jsme měli pod kontrolou, přidali jsme další dva góly a další šance jsme neproměnili. Vyhráli jsme zaslouženě, šancí jsme měli na daleko více branek, ale na druhou stranu jsme hosty pustili do více šancí než bysme měli."

20. kolo, 30. 3. 2024 v 10:00, Chrudim