U12 postupuje do dalšího kola Planeo cupu

Žáci z týmu U12 úspěšně zahájili svoji cestu v letošním ročníku Planeo cupu. V silné konkurenci obsadili 2. místo a mohou se tak těšit na další fázi turnaje.

Průběh turnaje přiblížil trenér Patrik Pásler:

Ve středu jsme hráli v Čáslavi turnaj „Planeo Cup“. Bylo zde velmi zajímavé střetnutí s týmy se kterými se tolik nesetkáváme. Terén byl nehodný turnaje a je škoda, že na to někdo více nedbá. Postupně jsme se střetli s FK Čáslav, FK Benešov, FC Vlašim, Amatérský klub Pečky a Spartou Kutná hora. V žádném zápase jsme jako jediní neprohráli, ale remízy nám sebrali do výsledku několik bodů, které nám v konečném součtu chyběli do prvního místa. I tak si kluci postup zasloužili a z krásného druhého místa jdeme dál. :)

Na postupu do další fáze se podíleli tito hráči: Jakub Haman, Tomáš Kepka, Tomáš Hovorka, Matyáš Petrák, Tomáš Mádlo, Jan Pospíšil, Max Urban, Matěj Drotár, Filip Hromek, Marek Pavlas, Karel Mach, Matěj Jukl, Vojta Brožek, David Nevečeřal

Klukům přejeme do dalších bojů hodně štěstí (y)

U12-postup_v_planeo_cupu


Aktuality

  • Sotorník bude hostovat ve třetí rumunské lize

    17. 8. 2023, 12:34
    Chrudimský záložník Filip Sotorník se v mužstvu neprosadil a odchází na hostování do třetí rumunské ligy, jmenovitě do týmu ACS Foresta Suceava.
  • Hašek je na Dukle, na zkoušku přichází Kopáček

    30. 6. 2023, 06:27
    Další změny se udály v kádru MFK Chrudim. Smlouva skončila obránci Dominiku Haškovi, který odešel do týmu Dukly, na zkoušku naopak přichází ze slavistické rezervy Jakub Kopáček.