
V posledním kole dorazí o postup bojující Vyškov
Letošní ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se nachýlil ke svému konci. Poslední kolo přinese netradičně v neděli od 17 hodin souboj Chrudimi s Vyškovem, jenž bude v posledním kole usilovat o postup do nejvyšší soutěže.
Zatímco chrudimští fotbalisté mají před posledním kole poměrně jasno, to Vyškov čeká pořádná bitva na dálku o první příčku s Karvinou. Vyškov je v tabulce v současné době druhý dva body za první Karvinou. Právě Karviná hostí v závěrečném duelu již jistého sestupujícího z Třince a vzhledem k lepšímu vzájemnému zápasu jí i remíza stačí k návratu do nejvyšší soutěže. V případě porážky přichází šance právě pro Vyškov, který ale musí zvítězit v Chrudimi.
Chrudim nyní drží v tabulce F:NL desáté místo. Kam se ještě může posunout? Směrem dolů už jí tak výrazný pád nehrozí, předstihnout ji může pouze olomoucké béčko. Pokud by ale Chrudimští v těžkém souboji s Vyškovem uspěli za tři body, mohou pomýšlet i na posun sedmé místo. Připomínáme jen, že Chrudim hraje druhou ligu pátým ročníkem, má na svém kontě tři desátá místa a maximální bodový zisk 38 bodů. To vše může Kronďákova družina nyní překonat.
První vzájemný souboj ve Vyškově přinesl jednoznačný průběh, domácí v Drnovicích přistoupili k duelu lépe a po rychlých brankách v prvním poločase zvítězili hladce 3:0.
Souboj startuje na Městském stadionu Za Vodojemem v neděli 28. května v 17:00!
Aktuality
-
Jakub Tlustý si odbyl premiéru v Chance Národní li
7. 5. 2025, 22:55Jakub Tlustý si v zápase s 1. SK Prostějov odbyl svoji premiéru v našem dresu v Chance Národní lize. Bohužel musel zkousnout porážku 1:3. Přejeme hodně úspěchů do dalších zápasů -
Baráž o Chance ligu
5. 5. 2025, 11:46Díky včerejšímu vítězství na stadionu FK Viktoria Žizkov 1:2 máme jistotu účasti v baráži o Chance ligu. Dle výsledků ve zbývajících zápasech se rozhodne, za jakého místa do baráže půjdeme.