Nejstarší dorost to dokázal !!!

Naše U19 ve velmi těžké skupině uhájila existenci v České lize dorostu. Článek editujeme a přineseme i rozhovor s hlavním koučem Janem Zvolánkem, strůjcem úspěchu na lavičce týmu.

Letos náš klub čekala spousta velmi těžkých úkolů, se kterými se musel popasovat. Stejně jako naše áčko, tak i mládež měla jednoznačné zadání: U19 obhájit příslušnost v České lize dorostu, U18 a U16 postup, tedy jedině vyhrát svoji soutěž, což se "osmnáctkám i šestnáctkám" povedlo potvrdit již minulý víkend.

Dnes nám přišla výborná zpráva i z nejstaršího dorosteneckého týmu, že po vítězství na hřišti soupeře FC TEMPO PRAHA - MFK Chrudim 1:3 (0:2), můžou i kluci U19 začít slavit.
Aktuality

  • S Třincem až od 14 hodin

    2. 3. 2022, 21:42
    Druhý jarní zápas fotbalistů MFK Chrudim na půdě FK Fotbal Třinec změnil start úvodního výkopu. Oproti původnímu času 10:15 se bude začínat až ve 14:00.
  • Breda končí, Čáp na hostování

    15. 2. 2022, 09:05
    Tým pro klíčovou jarní část sezony dostává stále výraznější obrysy, mužstvo nyní opustili další dva záložníci. Roman Čáp odchází na hostování do třetiligového Chlumce nad Cidlinou, Davidu Bredovi byla ukončena smlouva.