Víkendová pozvánka: Rozpis zápasů 10/2021

Víkendová pozvánka naší mládeže: známé termíny zápasů do konce 9/ 2021

změna údajů vyhrazena (soupeř, termíny i místa zápasů)

Kolo Den Datum Čas MFK - KATEGORIE Hřiště - místo Soupeř
5 SO 2.10.21 9:00 KP Přípravky Pardubičky V. Mýto, Libchavy
8 SO 2.10.21 10:00 a 12:00 U15 / U14 LS V Průhonech TJ Sokol Třebeš
8 SO 2.10.21 15:00 U13 / U12 LS V Průhonech FK Kolín
8 NE 3.10.21 10:00 a 12:15 U19 / U17 Areál Bavlna, Hradec Králové FC Hradec Králové
10 NE 3.10.21 10:00 U18 Slatiňany Prosetín/Holetín
10 NE 3.10.21 12:30 U16 LS V Průhonech Borohrádek
5 NE 3.10.21 9:00 OP Přípravky Rozhovice Chrudim, Miřetice/Orel
6 SO 9.10.21 9:00 KP Přípravky LS V Průhonech Pardubice, Hlinsko, Choceň
9 NE 10.10.21 11:00 a 13:30 U19 / U17 LS V Průhonech FK Ústí n/ Labem
11 NE 10.10.21 10:30 U18 Olšinky 1063, Hlinsko FC Hlinsko
11 NE 10.10.21 13:30 U16 Husova 201/5, Hradec Králové FC Nový Hradec Králové
9 NE 10.10.21 10:00 a 12:00 U15 / U14 Horní Staré Město 681, Trutnov MFK Trutnov
9 NE 10.10.21 12:30 U13 / U12 Víta Nejedlého 1216/2, Hradec Králové Slavia Hr.Králové
6 NE 10.10.21 9:00 OP Přípravky Rozhovice Heřmanův Městec, Rozhovice
10 SO 16.10.21 10:00 a 11:45 U15 / U14 LS V Průhonech FK Náchod
10 SO 16.10.21 14:30 U13 / U12 LS V Průhonech FK Hradec Králové
10 NE 17.10.21 10:00 a 12:15 U19 / U17 Kpt. Jaroše 233/26, Neratovice Neratovice - Býškovice
12 NE 17.10.21 10:00 U18 Slatiňany Heřmanův Městec
12 NE 17.10.21 10:15 U16 LS V Průhonech Babí
7 NE 17.10.21 9:00 OP Přípravky Ronov Ronov, Heřmanův Městec
7 NE 17.10.21 9:00 KP Přípravky Nádražní 1632/18, Moravská Třebová Moravská Třebová, Česká Třebová, Polička
13 SO 23.10.21 12:00 U18 Dolní Újezd 505, Dolní Újezd, Litomyšl/Dolní Újezd
13 SO 23.10.21 10:30 U16 Masarykova 479, Častolovice Kostelec/Častolovice
11 SO 23.10.21 10:00 a 12:00 U15 / U14 Ke Stadionu 576, Benešov SK Benešov
8 SO 23.10.21 9:00 OP Přípravky Hrochův Týnec Hrochův Týnec, Chrudim, Horní Bradlo/Rváčov
11 NE 24.10.21 10:00 a 12:30 U19 / U17 LS V Průhonech FK Jablonec
11 NE 24.10.21 10:00 U13 / U12 Pražská 178, Náchod FK Náchod
15 ČTV 28.10.21 12:00 U18 Pod Jelenicí 597, Česká Třebová Česká Třebová
14 SO 30.10.21 12:30 U16 LS V Průhonech Rychnov
12 NE 31.10.21 12:15 a 14:30 U19 / U17 Na Hradbách 1300/17, Liberec FC Slovan Liberec
14 NE 31.10.21 10:00 U18 Slatiňany SK Pardubičky
9 NE 31.10.21 9:00 OP Přípravky Dřenice Dřenice, Ronov, Heřmanův Městec B/Načešice


změna údajů vyhrazena (soupeř, termíny i místa zápasů)

Aktuality

  • Rezerva začíná v pátek

    6. 7. 2021, 14:57
    Rezerva začíná svou přípravu v pátek 9.7.2021 v 18:00 hodin. Přípravná utkání: STŘEDA 14.7.21 od 18:00 FC Hlinsko (hřiště: Hlinsko) SOBOTA 17.7.21 od 17:00 MFK Trutnov (hřiště: Trutnov - Horní Staré Město) SOBOTA 24.7.21 od 15:30 FC Hlinsko (hřiště: Rváčov) NEDĚLE 25.7.21 od 10:00 - 17:00 Stolany (hřiště: Stolany) čas je v jednání Možnost změny není vyloučena.
  • Místo Vlašimi Žižkov

    24. 6. 2021, 12:18
    Třetí přípravný zápas měl být původně sehrán proti Vlašimi, vzhledem k losu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a faktu, že se oba celky potkají již ve druhém kole, byl protivník změněn. Chrudim se nyní postaví proti Viktorii Žižkov, v sobotu 3.7.2021 od 10:15 na hřišti Za Vodojemem v Chrudimi.