Béčko po obratu padlo ve Dvoře Králové

Chrudimská rezerva po dvou výhrách v céčkové divizi ztratila. Na půdě posledního Dvora Králové v oslabené sestavě sice vedla, domácí ještě do poločasu ale domácí srovnali a po přestávce otočili skóre ve svůj prospěch. I tak zůstávají Chrudimští na devátém místě tabulky.

Miroslav Teplý (trenér MFK Chrudim B): „Tam není bohužel co hodnotit. Pár hodin před utkáním nám vypadli další dva obránci, nastoupit museli nedoléčení Dostálek s Holubem a celkově jsme museli experimentovat. Nicméně jsme šli do vedení a vše jsme měli ve svých rukách. Hráli jsme však špatně a domácí velmi lacino ještě do půle srovnali. Po změně stran jsme trochu upravili rozestavení, a i když náš výkon nebyl nadále ideální, tak to vypadalo v poklidu na minimálně remízu. Dokonce jsme měli jasnou tutovku v podání Nykodýma, ale nedal a z následného odkopu domácí utkání rozhodli. Třetí branka v závěru jen dokončila parodii v naší defenzivě a bylo hotovo. Když chybí kvalita, posty, hráči, tak je vždycky na řadě vůle, bojovnost, nasazení a nadstavba a to bylo to, s čím jsme do utkání chtěli jít. Bohužel jen v kabině. Za stávající situace není na obzoru příliš optimistický výhled a máme týden na to, abychom to nějak zvládli."

24. kolo, 29. 4. 2023 v 17:00
3:1
1:1
Dvůr Králové nad Labem – MFK Chrudim B

Statistiky zápasu

Branky: 17. Trawally Kalilou, 53. Trawally Kalilou, 83. Trawally Kalilou - 10. Zvolánek.

Sestavy

MFK Chrudim B
Tlustý - Sedlák, Dostálek (82. Šindelář), Zrůst (46. Brychnáč), Straka, Zvolánek, Nykodým (72. Holub), Žalud (85. Mrázek), Holeček, Vácha, Bauer.