Z 0:2 na 3:2! Rezerva předvedla skvostný obrat

Sérii porážek přerušil chrudimský B-tým tím nejlepším možným způsobem. V domácím souboji na umělé trávě Stadionu Emila Zátopka prohrával s Turnovem po půlhodině hry 0:2, následně ale po trefách Tomáše Dostálka, Šimona Sedláka a Vojtěcha Holečka otočil výsledek ve svůj prospěch!

Miroslav Teplý (trenér MFK Chrudim): „Máme za sebou další velmi těžký duel, a i když jsme měli v úvodu dvě možnosti ke skórování, tak to byl Turnov, kdo šel do vedení velmi lacinou brankou. Adyž po velmi dobré hře přidal po půl hodině hry druhou, mohlo být zle. Naštěstí jsme korigovali ještě do půle Dostálkem a pohrdli i vyrovnáním. Druhá půle byla z naší strany lepší a podařilo se nám Sedlákem vyrovnat, což byl signál pro oba týmy ke zteči na tři body a hra nahoru dolů nakonec slavila úspěch v náš prospěch, když se tři minuty před koncem trefil Holeček. V naší hře byla spousta chyb, nepřesností, ale taky obrovská vůle, srdce, odhodlání, ale i potřebné kvality v rozhodujících momentech. Blíží se závěr podzimu, máme sice nějaké personální problémy a snažíme se sestavit mužstvo co nejlépe, ale o šest bodů, které jsou ve hře, se porveme."

13. kolo, 28. 10. 2022 v 15:00, UMT Stadion Emila Zátopka
3:2
1:2
MFK Chrudim B – FK Turnov

Branky: 42. Dostálek, 62. Sedlák, 87. Holeček - 7. Beníšek, 31. Havel. Rozhodčí: Ježek - Stieber, Matula. ŽK: 2:4. Diváci: 120.