Další bod z venku, rezerva remizovala v Brandýse

Béčko MFK Chrudim získalo další bod do tabulky Divize C, v Brandýse však mohlo myslet na víc. Zápas totiž dohrávalo proti devíti, nakonec však veze domů remízu 1:1.

Miroslav Teplý (trenér MFK Chrudim): „Utkání mělo spád už od samotného úvodu. Opravdu první velkou šanci měl Bauer, který střílel po naší rychlé akci jen těsně vedle a o chvíli později se Zvolánek dokonce radoval ze vstřelené branky, ovšem rozhodčí posoudil jeho počínání v souboji jako nedovolené. Do poločasu jsme měli další slibné možnosti i šance, ale finální přihrávka a koncovka samotná neměla patřičné parametry. Druhá půle měla stále solidní tempo s otevřenou hrou, ale přece jen jsme se více tlačili k soupeřově brance, bohužel znovu bez finálního efektu. V 73. minutě přišel trest za naši gólovou potenci a domácí se ujali vedení po střele za hranicí vápna. To nás srazilo, ale nevzdali jsme se. O osm minut později nesmyslně domácí stoper srazil ve vápně Tlapáka, uviděl červenou kartu a následný pokutový kop sám poškozený proměnil. Hnali jsme se dopředu, chtěli vyhrát a šance jsme na to měli, zvláště, když po brutálním faulu ve snaze o přečíslení šli domácí do devíti, ale nakonec vezeme jen bod. Je to opět bod zvenku a dále budeme pracovat a bojovat tak, abychom v příštím domácím utkání bodovali naplno.”

4. kolo, 27. 8. 2022 v 10:15
1:1
0:0
FK Brandýs nad Labem – MFK Chrudim B

Branky: 74. Malák - 81. Tlapák (pen.). Rozhodčí: Štípek. ŽK: 3:5. ČK: 2:0 (80. Prokop, 89. Jahoda). Diváci: 150.