Rezerva i napotřetí neomylná

Fotbalisté MFK Chrudim B vyhráli i třetí utkání krajského přeboru a spolu s Horními Ředicemi se drží na prvním místě tabulky! Nad Pardubičkami se výhra rodila až ve druhém poločase, ve kterém domácí udeřili hned třikrát.

Do utkání vstoupila rezerva snad s ještě nižším věkovým průměrem nežli kolo minulé i díky různým absencím a ještě do poločasu musel navíc střídat zraněný D. Kopecký st. V průběhu první půle si oba týmy vytvořili minimum šancí a asi největší měl domácí Hruška, kterého však v rozhodující chvíli před brankou zradil první dotyk a po následném faulu na brankáře viděl ŽK. Po změně stran se přece jen více osmělovali domácí, jejich hra si postupně „sedala“ a výsledkem byla branka Váchy po přihrávce Brychnáče.

V 61 min se Brychnáč znovu pasoval do role asistenta a tentokrát posadil míč na hlavu F. Holečka z rohového kopu, který se trefil přímo výstavně. Definitivní pojistku přidal v 77 min střídající Zvolánek chytrým lobem a využil tak špatného postavení hostujícího brankáře. Za předvedenou hru hlavně ve druhém poločase je to výhra zasloužená a to i z důvodů uvedených na začátku článku. Příští sobotu zajíždíme na hřiště Č. Třebové, kde se utkáme ve čtvrtém kole od 17 hodin.

3. kolo, 15. 8. 2021 v 10:15
3:0
0:0
MFK Chrudim B – SK Pardubičky

Branky: 52. Vácha, 61. Holeček F., 77. Zvolánek. ŽK: 1:1 (Hruška – Ťuťálek). Rozhodčí: Papežík - Kovář, Vykopal.