Do utkání nastoupili hosté s velmi mladým týmem a po úvodním „oťukávání“ šli do vedení ve 21 min domácí. Ještě do poločasu však hosté srovnali krok zásluhou F. Holečka a jeho proměněném pokutovém kopu za faul na Mrázka. Do druhé půle vstoupili hosté aktivně a dobrou hru dokázali podpořit i střelecky, když v rozmezí devíti minut třikrát skórovali. Nejprve ve 49 min napálil pod břevno Mikorovu přihrávku Zrůst a v 54 min zužitkoval Holubův rohový kop hlavou D. Kopecký st. O čtyři minuty později se ve vápně uvolnil výborně Vácha a posunul výsledek na 4:1. Ihned vzápětí se mohli domácí vrátit do hry, když trestuhodně využili dlouhý aut a snížili na 2:4. Rezerva však předváděla slušný výkon a dokázala si bez větších problémů poradit i se zjednodušenou hrou domácího týmu. Navíc měla i několik možností skóre navýšit, ale ani Vácha a ani Linhart už další branku nepřidali. Pro mladý tým MFK je to výhra zasloužená a v brankovém poměru i přesvědčivá.

2. kolo, 8. 8. 2021 v 17:00
2:4
1:1
TJ Jiskra Litomyšl – MFK Chrudim B

Branky: 21. Paclík, 59. Kundera – 31. F. Holeček (pk), 49. Zrůst, 54. D. Kopecký st, 58. Vácha Rozhodčí: Morávek, Schmeiser, Svědiroh.