Výsledek přesvědčivý, výkon nikoli

Vstup do prvního poločasu nebyl z naší strany ideální. Chyběla nám bojovnost, rychlejší dostupování k hráčům a držení míče. Soupeř šel už v 6 min po standartní situaci do vedení. Vstřelením branek ve 13. a 15. minutě jsme otočili stav utkání v náš prospěch. Ve 34. minutě hráči Kolína srovnali na 2:2. V závěru poločasu jsme vstřelili branku a uzavřeli skóre prvního poločasu na 3:2.

Hned v úvodu druhého poločasu se nám podařilo odskočit soupeři na rozdíl dvou branek. Soupeř ve 48. minutě, po našem nedůrazu, snížil a o pár minut na to mohl i vyrovnat, střela naštěstí mířila jen do brankové konstrukce. Od 60. minuty jsme byli důraznější v soubojích a postupně navyšovali skóre na konečných 9:3.

Závěrem:

Výhra zasloužená, ale výsledek pro soupeře až příliš krutý. V náročném utkání jsme střídali lepší pasáže s horšími. Naše počínání v útočné fázi mělo být v prvním poločase vyjádřeno větším počtem vstřelených branek. Chování v jednotlivých fázích bylo z naší strany všelijaké, někdy až chaotické. U některých hráčů postrádáme větší zapojení, herní aktivitu, bojovnost. Náš herní projev zůstal v celkovém měřítku za očekáváním.

Musíme si uvědomit, že žádný soupeř se sám neporazí. Čekají nás těžké zápasy a záleží pouze na nás, jak k tomu příště přistoupíme.

Za konečný počet vstřelených branek kluky chválíme.