Ve středu 28.7. jsme zajížděli do Ústí nad Orlicí, kde jsme během soustředění odehráli druhé utkaní, a to s Duklou Praha.

Utkání mělo výborné tempo, od začátku oba týmy chtěli předvádět kombinační hru a tlačit se do zakončení. Dukla šla do vedení povedenou střelou na přední tyč. My jsme vyrovnávali po akci Kryštofa, který perfektně vybídl k zakončení Tesiho úplně před prázdnou bránou. Pak se chvíli hra odehrávala od vápna k vápnu, až domácí podnikli útok středem obrany a opět vedli. My jsme se snažili o vyrovnání, byli jsme chvílemi lepší, ale branku jsme moc neohrozili. Až v poslední minutě vybojoval Ondra V. faul, přímý kop okamžitě rozehrál na volného Martina a ten povedenou střelou překvapil brankaře.

V druhém poločase jsme pokračovali v dobrém tempu a domácí uzamkli na vlastní polovině. Stále jsme hráli v dobrém postavení a zachytávali domácí rozehrávku na jejich půlce. Na gól jsme nečekali dlouho, Martin po chybné rozehrávce překlopil vedení na naši stranu. Za další dvě minuty rozehrál Kryštof rohový kop, který se stočil na přední tyč a gólman musel míč vyrážet, ale pouze jen do tyče a pohotový Martin dovršil hattrick. Od té doby nadšení Dukly ze hry opadlo a na hřišti jsme vládli my. V 60´si krásně nikým nehlídaný Matěj navedl míč na střelu a trefil přesně šibenici. Pak přidal další přesnou střelou z dálky svou čtvrtou branku Martin, na 7:2 zvyšoval Mára a konečnou podobu výsledku završil Zvěřa, který utekl stoperům a z půlky postupoval sám na gólmana.

Děkujeme soupeři za kvalitní utkání, hlavně za první půli, kde tempo hry bylo na vysoké úrovni. Děkuji našim borcům, jak to zvládli a s jakou chutí si zahráli. Na zápas jsme se všichni moc dlouho těšili a jsme rádi, že jsme ho s obrovskou grácií zvládli.

, 28. 7. 2021 v 10:00, Ústí nad Orlicí