V pondělí 26.7. jsme si v rámci soustředění v Deštném odskočili k přátelskému utkání do Trutnova.

Vstup do utkání jsme měli dobrý, dobře jsme kombinovali, drželi balón a v 5´jsme vedli brankou Kryštofa, který postupoval sám na domácího brankaře. Ve 10´to bylo 2:0 po hlavičce Martina, kterého našel krásným centrem Tesik. Dál jsme byli aktivní a vytvářeli si střelecké a brankové příležitosti. Hlavně ta Zvěři, Jurdy a znova Kryštofa byli stoprocentní. A tak se stalo klasické - nedáš dostaneš a domácí snížili a před koncem poločasu dokonce vyrovnali. Obou brankám předcházel náš nedůraz. V druhém poločase se hra více přelévala nahoru dolů, my byli stále aktivní, ale šancí ubylo. Přesto jsme vstřelili branku v 55´ opět Kryštofem, kterého perfektně našel Mára. A v 70´vstřelil vítěznou branku Martin, protože domácí ještě v 75´dokázali snížit. Ale více se jim nepodařilo, a tak jsme utkání dovedli do vítězného konce.

, 26. 7. 2021 v 16:00, Trutnov