B-tým: Čtyři branky do sítě Svitav

V 9. kole Krajského přeboru jsme si dokázali hravě poradit s týmem Svitav. Dvakrát se trefil Rybička, po jedné brance pak přidali Zrůst a Vojtěch Holeček.

V úvodu měly první možnost Svitavy a po centru do našeho vápna se míč odrazil od břevna. V 17 min však vyrobil obrovskou hrubku Jílek a pro kanonýra Rybičku nebyl problém doklepnout míč do sítě. Ve 23 min bylo ještě veseleji. To se střelec naší první branky ujal role asistenta a předložil Zrůstovi jako na podnose téměř před prázdnou branku. Tak tedy skončil první poločas. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Kontrolovali jsme hru, drželi míč a soupeři prakticky nic nedovolovali. V 55 min to bylo už 3:0 po ose Friček, Žalud, D. Kopecký ml. a na samém konci přesná hlava Rybičky. Na konečných 4:0 upravil v závěru V. Holeček, když využil svého důrazu ve vápně a tvrdou ranou prostřelil Jílka. Po kvalitním výkonu především ve druhé půli je naše vysoké vítězství naprosto zasloužené a už se těšíme na kolo další, která nás čeká v neděli v Lanškrouně, kde se střetne první s druhým.
9. kolo, 4. 10. 2020 v 10:15
4:0
2:0
MFK Chrudim B – TJ Svitavy

Statistiky zápasu

Branky: 17. a 55. Rybička, 23. Zrůst, 89. Holeček V. Karty:ŽK: 0:2 (Horák, Čížek F.) Rozhodčí: Lukášek - Vojta, Škorpík (DS Reinberg). Diváci: 50.