Ohlasy k utkání

Hodnocení záložníka Sama Oblouka:
"V dalším mistrovském utkání jsme se utkali s kvalitním soupeřem Tempo Praha na jejich půdě. Ze začátku jsme se bohužel nechytili jejich hře a doplatili jsme na to dvěma góly během prvních dvaceti minut. Po druhém obdrženém gólu se naše hra sice zvedla, ale soupeř stále měl šance na navýšení skóre. Začali jsme si též postupně vytvářet šance, které jsme bohužel nezužitkovali, a tak skóre po prvním poločase bylo 2:0 pro domácí.

Do druhého poločasu jsme naskočili s větší chutí vyhrát. Vytvářeli jsme si víc a víc šancí, ale bohužel se nám nedařilo vyřešit je tak, abychom vstřelili gól. Šance měli i domácí, když hned dvakrát nastřelili tyč. V 77. Minutě jsme se po hezké akci dostal do zakončení Adam Štěpánek
a vstřelil gól, který nás dostal na rozdíl jednoho gólu. Jenomže bohužel hned minutu poté jsme obdrželi zbytečný gól, a tak domácí opět vedli o 2 góly. Tento gól nás bohužel zlomil a už se nám nedařilo si vytvořit ještě nějaké šance, a proto bohužel odjíždíme z Prahy bez zisku bodů."

Hodnocení trenéra Tomáše Sochora:
"Utkání se od začátku nevyvíjelo v nás prospěch, naše hra byla neucelená a ustrašená, soupeři jsme dávali až moc prostoru a nezachytávali jejich rotace. Druhý poločas byl z naší strany lepší, dokázali jsme si vytvořit několik šancí, bohužel ihned po kontaktní brance jsme opět zbytečně inkasovali."

19. kolo, 23. 3. 2024 v 12:15, Tempo UMT