Ohlasy k utkání

Hodnocení trenéra Jana Zvolánka:

"Velmi nepříjemný soupeř, který nám po celé utkání zatápěl zejména ze standardních situací. My jsme se snažili o kombinaci, ale ta nám v prvním poločase vázla. Do domácích jsme se moc nedostávali. O poločase jsme upravili organizaci v útočné fázi, provedli jsme určité změny a naše hra začala jít nahoru. Velká škoda neproměněných šancí Lukáše Kohouta a Lukáše Hromka. Na druhou stranu se po chybě Vondrouše dostali do jasné vyložené šance domácí, ale naštěstí svou příležitost také neproměnili. V 85´ přišla chvíle Matyáše Langa, který z úctyhodné vzdálenosti vymetl pavučinky domácího brankáře. Utkání jsme nakonec dovedli do vítězného konce a strašně těžké jsme zvládli."

24. kolo, 29. 3. 2024 v 10:15, Stadion Fr.Kloze / tráva
0:1
0:0
SK Kladno – MFK Chrudim

Statistiky zápasu

Branky: 85´ Lang; ŽK: 3:2; ČK: 0:0; Rozhodčí: Švagr Tomáš – Chládek Michal, Neliba Vladislav; Diváků: 50