Z horké půdy Benátek bez bodu

Třetí prohru v řadě zaznamenali fotbalisté naší rezervy, tentokrát je i přes porážku 0:2 trenér Jan Zvolánek chválil. Na půdě silného soupeře z Benátek nad Jizerou rozhodl o výsledku až druhý poločas, Chrudim B je v tabulce tři kola před koncem na šestém místě.

Jan Zvolánek (trenér MFK Chrudim): „První poločas nám skvěle vyšel taktický plán, protože jsme drželi bezbrankový stav. Ve 49. minutě jsme však bohužel inkasovali a museli jsme začít hrát více odvážněji. K vidění byl tak více otevřený fotbal, kdy samozřejmě bylo k vidění několik zajímavých příležitostí. Domácí však své šance zahazovali a my jsme tak měli naději na bodový zisk prakticky až do konce. Bohužel v největších šancí dorostenců Langa a Gábela jsme neuspěli a soupeř své vítězství stvrdil v 84. minutě po pěkné křižné střele Fabiána. V závěrečných minutách se z naší strany již nic extra nestalo a utkání jsme tak prohráli. Klukům i přesto chceme poděkovat za předvedený, srdnatý výkon."

28. kolo, 26. 5. 2024 v 17:00
2:0
0:0
SK Benátky nad Jizerou – MFK Chrudim B

Branky: 49. Macek, 84. Fabián. Rozhodčí: Stieber - Jiříček, Matula. Bez karet. Diváci: 100.