Další výhru rezervy vystřelil dvěma góly Zvolánek

Béčko v Divizi C si v Dobrovici připsalo další jarní vítězství a znovu se tím přiblížilo na dostřel páté pozice. Osud duelu si vzal do svých rukou Michal Zvolánek, který dvěma trefami v prvním poločase nasměroval chrudimský celek za vítězstvím. Domácí zvládli pouze snížit z pokutového kopu, Chrudim B tak slavila výhru 2:1!

Jan Zvolánek (MFK Chrudim): „Opět utkání dvou poločasů, kdy nejsme schopní navázat na první část utkání. Hrajeme skvěle organizovaně, daří se nám rychlé protiútoky i standardní situace, ale pak přijde poločasová přestávka a necháme se zmáčknout. Domácí tým nám zejména v rozmezí od 45. do 60. minuty mohl vstřelit několik branek, ale naštěstí jsme veškeré jejich šance přežili. V 86. minutě dostala Dobrovice příležitost pokutového kopu a utkání zaslouženě dramatizují. Několik vyložených příležitostí jsme však měli, ale bohužel žádnou třetí branku jsme nepřidali, proto bylo utkání dramatické až do konce. V hektickém závěru jsme vítězství uhájili a připsali jsme si tak další tři body do divizní tabulky."

22. kolo, 13. 4. 2024 v 16:30
1:2
0:2
FK Dobrovice – MFK Chrudim B

Branky: 86. Sedláček (pen.) - 12. Zvolánek, 41. Zvolánek. Rozhodčí: Barcuch – Pánek, Šůma. ŽK: 3:4. Diváci: 120.