I přes nepřesvědčivý výkon slaví béčko další výhru

Čtyři zápasy, tři výhry a jedna remíza. Béčko Chrudimi je v jarní části divize nadále neporaženo, tentokrát přivezlo tři body po výhře 3:1 z půdy sestupem ohroženého Nového Bydžova. Zde to ale nebylo po stránce výkonu ideální, těšit tak mohla také výstavní trefa Zvolánka. Již příští víkend čeká rezervu souboj s lídrem tabulky - Ústí nad Orlicí.

Jan Zvolánek (trenér Chrudimi B): „Utkání dvou poločasů. První patřil více nám, druhý již jednoznačně domácím. O výsledku rozhodla produktivita a kvalita v pokutovém území, která šla za námi. Domácí měli vyložených příležitostí více než dost, ale naštěstí jsme inkasovali jen jednou. S výsledkem tedy panuje spokojenost, s předvedenou hrou zejména ve druhém poločase nikoliv. V defenzívě jsme bohužel pořádali „den otevřených dveří“. V kontextu nám takový výkon příští týden nemůže proti lídrovi soutěže z Ústí stačit a pokud se v obranné fázi budeme chovat tak jako dnes, zápas může skončit ostudou."

20. kolo, 30. 3. 2024 v 16:30
1:3
1:2
RMSK Cidlina Nový Bydžov – MFK Chrudim B

Branky: 10. Blažek - 27. Zvolánek, 38. Trajkovič, 61. Zvolánek. Rozhodčí: Výtvor - Rychtár, Prušinovský. ŽK: 2:5. Diváků: 181