Střelecký koncert odnesly Bohemians B devíti trefami

Poslední domácí přípravné utkání fanoušky muselo dozajista potěšit. Chrudimští nastříleli do sítě třetiligové rezervy Bohemians devět branek, hned dvakrát pálili Mašek i nová srbská akvizice na zkoušku Aleksandar Trajković. Generálkou na start ligy bude příští víkend souboj s Vlašimí.

Fotbalisté Chrudimi nevstoupili do utkání proti rezervě Bohemians 1905 vůbec dobře a již ve druhé minutě inkasovali. Náskok však hostujícímu týmu nevydržel příliš dlouho. Pěkně sehraná akce z osmé minuty přihráli míč na puntík Janu Záviškovi, který z voleje nedal hostujícímu Soukupovi šance zareagovat. A o chvilku později bylo na umělé trávě Stadionu Emila Zátopka ještě veseleji. Po rohovém kopu nejprve nebezpečně hlavičkoval Vilotić, po zásahu brankáře hlavou dorazil balon do sítě jiný obránce - Tomáš Koukola a poslal favorita do vedení.

Ještě do pauzy se prosadili další dva hráči na zkoušku, dobrou práci před brankářem odvedli Lukáš Mašek a Aleksandar Trajković, kteří stanovili poločasové skóre na 4:1. I po pauze kupili hostující hráči chybu za chybou a náskok druholigového celku tak výrazně rostl. Druhou trefou v duelu zakončil samostatný únik Lukáš Mašek, hrozivou chybu v rozehrávce následně trestali vpředu aktivní David Látal a David Bauer.

Za soupeře sice dokázal snížit Daniel Pomáhač, poslední střelecké slovo si ale vzali Aleksandar Trajković a také Filip Novotný, který v 88. minutě uzavřel na konečných 9:2!

, 17. 2. 2024 v 10:30, UMT Chrudim
9:2
4:1
MFK Chrudim – Bohemians Praha 1905 B

Branky: 8. Záviška, 24. Koukola, 28. Mašek, 40. Trajković, 56. Mašek, 65. Látal, 70. Bauer, 76. Trajković, 88. Novotný – 2. Nechvátal, 67. Pomahač. Rozhodčí: Vokoun – Hádek, Zoufalý. ŽK: 1:1.

Floder (46. Šerák) – Novotný, Toml (46. Skwarczek), Koukola (52. Toml), Vilotić – Kesner, Řezníček (46. Borkovec) – Záviška, Langhamer (46. Látal) , Trajković – Mašek (63. Bauer).