Comeback a premiérové trefy Maška. Chrudim - Dukla 2:2

Další domácí střetnutí přineslo druholigovou bitvu s Duklou Praha. První poločas výrazněji lépe vyšel Dukle, která ho vyhrála 2:0, po pauze však začala úřadovat chrudimská útočná akvizice Lukáš Mašek, který dvěma trefami zařídil konečnou remízu 2:2.

Souboj na umělé trávě Stadionu Emila Zátopka začal lépe pro pražskou Duklu, která měla v úvodních minutách herně navrch. Paradoxně však první změna stavu přišla z rychlého protiútoku, kdy domácí ztratili míč na útočné polovině a byli za to potrestáni. První zakončení ještě brankář Šerák vytáhl, míč si však za jeho záda následně jeden z domácích obránců. Ještě hůře bylo s Chrudimí ve 42. minutě, kdy zůstal před chrudimskou brankou nepokrytý Lukáš Matějka, jenž zvýšil náskok Dukly na 2:0.

Po přestávce oba týmy prostřídaly a rázem byla mnohem nebezpečnější právě Chrudim. Velmi vidět byla nejnovější akvizice MFK z Mladé Boleslavi Lukáš Mašek, který se zároveň postaral i o chrudimské gólové radosti. Nejprve přesprintoval posledního obránce a přesně mířenou střelou snížil, následně se postaral o vyrovnání, kdy dorazil míč po vlastní střele.

Duel nakonec došel do remízového konce, Chrudim se rozešla s Duklou s výsledkem 2:2.

, 10. 2. 2024 v 11:00, UMT Chrudim